Bringázz a munkába! kampány 2014 – őszi forduló

2014. 10. 07, Kedd

A Bringázz a munkába! kampányt 2007 óta minden évben kétszer - tavasszal és ősszel - rendezi meg a Magyar Kerékpárosklub.

Az idei őszi forduló szeptember 26-tól október 31-ig tart. A kampány célja, hogy ez idő alatt a regisztrált bringások minimum nyolcszor kerékpárral menjenek munkába vagy iskolába. A letekert kilométereket a honlapon be is kell regisztrálni a közlekedési naplóba, hogy a teljesítők megkaphassák elismerő oklevelüket az esemény végén.

Idén ehhez technikai segítséget is kapunk, ugyanis egy okostelefonra letölthető alkalmazás segítségével mérhetjük a napi kilométereket és rögzíthetjük nevünk alá egyetlen gombnyomással.

A BAM egyik közkedvelt eseménye a Bringás reggeli, ami október 9-én csütörtökön kerül megrendezésre több városban, sok helyszínen egyidőben. A programról bővebben a reggeli oldalán lehet tájékozódni.

Aki teheti, az munkába menet guruljon el az egyik helyszínre, fényképezze le nekünk, és küldje el az ivan@skiing.hu e-mali címre fotóit, hogy egy kis zenés diavetítést készíthessünk a képekből.

Csapatunkból többen is részt vesznek a kampányban, így a reggelin is ott lesznek.

Jó bringázást és jó étvágyat!

pic_1 pic_2